Bizi Takip Edin:
 

Kreatif

"Creativity is piercing the mundane to find the marvelous" - Bill Moyers

Kreatif Projeler

KARA HAFTA İSTANBUL

Türkiye’nin ilk polisiye edebiyat festivali olan Kara Hafta Istanbul; Ekim 2015’te Pera Palace Hotel Jumeirah’ta gerçekleşti. Agatha Christie’nin 125’inci doğum yılı anısına yapılan festivale yurtdışından ve Türkiye’den birçok önemli polisiye yazarı katıldı. Festival’in onur konuğu; Agatha Christie’nin torunu Mathew Prichard oldu. Jumeirah tarafından yılın en yaratıcı PR Projesi seçilen Kara Hafta Istanbul medyada büyük ilgi görmüştür. Detayları www.blackweekturkey.com adresinden inceleyebilirsiniz.

YEMEK DEFİLESİ

Türkiye’de bir otel restoranı menüsünün ilk kez defile ile sunulduğu bu özel etkinlikte; Le Méridien Istanbul Etiler’in ana restoranı olan La Torre’nin yaratıcı menüsü deneyimli yemek kültür yazarı Sahrap Soysal’ın sunumu ile defile eşliğinde sergilendi. Video mapping teknolojisi ile görünmez perdelere 3 boyutlu olarak yansıtılan yemekler defile esnasında restoranın her yerinde gösterildi.

BİR PERA PALACE POLİSİYESİ - (ÖDÜLLÜ)

Türkiye’nin İlk İnteraktif Polisiye Hikâyesi:
“Bir Pera Palace Polisiyesi”

Tarihi kadar romanlara da konu olmasıyla ünlenen Pera Palace Hotel Jumeirah’ta Türkiye’nin ilk interaktif sosyal medya tabanlı polisiye hikâyesi tasarlandı. Agatha Christie’nin Pera Palace’da yazdığı “Doğu Ekspresi’nde Cinayet” isimli romanından esinlenerek, otel bu sefer takipçileri ile beraber kendi hikayesini yarattı.

Pera Palace Hotel Jumeirah’ın Facebook sayfası üzerinden giriş yapıp hikayeye katılan takipçiler aynı zamanda yaptıkları içerik seçimleri ile hikayenin gidişatını belirledi. Otelde gerçekleşen bir cinayeti konu alan “Bir Pera Palace Polisiyesi” meraklıları için otelin facebook sayfasına bir applikasyon eklenerek hayata geçirildi.

Kreatif proje videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

BODRUM GASTRONOMİ TOPLULUĞU

Bodrum’da Bodrum’u yaşayanlar olarak bu güzel coğrafyamızı sınırlı süreli ve alışılageldik turizm anlayışından uzak, gastronomi turizmi ile cazibe merkezine dönüştürmek amacındayız.

Halikarnas Balıkçısı’nın dediği gibi akıllarını Bodrum’da bırakan ve bırakacak olan tüm insanlara, buraya gelmeleri ve burayı bir başka yaşamaları için güzel sebepler yaratmak yegâne arzumuz” diyerek yola çıktık.

© 2017 Satsuma Marketing Solutions. Her hakkı saklıdır.